
Сковорода-гриль двостороння 32 см Edenberg EB-8138 з мармуровим антипригарним покриттям Black
1 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-8139
Сковорода-гриль двостороння 32 см Edenberg EB-8138 з мармуровим антипригарним покриттям Black
Подвійна сковорода гриль Edenberg з гранітним покриттям 32 см виготовлена з литого алюмінію, це високоякісний матеріал, що має високу теплопровідність, довговічність і екологічність. Висока теплопровідність сприяє швидкому та рівномірному нагріванню.
Під час використання подвійної сковороди, не потрібно перевертати шматочки за допомогою лопаток, виделок та інших засобів, досить просто перевернути сковороду. Конструкція сковороди гриль 2 в 1, захищає плиту від розбризкування жиру та допомагає легко підтримувати чистоту вашої кухні.

Особливості:
Унікальна конструкція, яка захищає вашу плиту та кухню від жиру;
Сковорода 2 в 1, поєднує звичайну сковороду та сковороду-гриль, які можна використовувати окремо;
Корпус з екологічно чистого та гігієнічного алюмінію;
Антипригарне покриття з обох боків;
Тришарова гранітна поверхня тривалий час зберігає підвищену гладкість;
Ергономічна, зручна ручка з бакеліту;
Магнітний замок;
Легка вага для додаткового комфорту та простоти використання;
Внутрішнє покриття: Мармурове;
Зовнішнє покриття: Мармурове;
Підходить для всіх типів плит, зокрема індукційних;
Підходить для миття в посудомийній машині
Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку на сайті або телефоном.

Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення.

Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення.

Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки.
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуєте, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Довжина посуду | 25 см |
| Ширина посуду | 32 см |
| Висота стінок | 4.8 см |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Edenberg |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 1 420 ₴






