
Сковорода з антипригарним мармуровим покриттям 20см Edenberg EB-784 Сковорода для індукційної плити
714 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-784
Сковорода з антипригарним мармуровим покриттям 20см Edenberg EB-784 Сковорода для індукційної плитки
Сковорода з твердим мармуровим антипригарним покриттям. Має надійний, приємний на дотик, ергономічну бакелітову ручку з отвором для підвішування.

Вони дають вам змогу довго і ефективно виконувати свої обов’язки, і це захищає їх від деформацій та пошкоджень.
Сумісність з індукційними плитами і придатна для миття в посудомийній машині.
Особливості:
Швидке і Рівноме розподілу тепла;
Скляна термостійка кришка;
Легко чистить;
Пристосовані до всіх типів газових, галогічних, електричних індукційних плит;
Унікальна форма сковородинки забезпечує чудову теплопровідність і забезпечує рівномірну температуру на всій поверхні.
Можна мити в посудомийній машині.
Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону.

Менеджер зв'язується з вами і підтверджує замовлення.

Ми оперо комплектуємо і відсилаємо ваше замовлення.

Ви платите і забираєте свій товар у відділ відправки доставки.
Якщо ви хочете дізнатися більше про цей товар - дзвоніть, Пиши! Ми завжди з радістю відповідаємо на всі ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Матеріал | Алюміній |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Довжина посуду | 20 см |
| Ширина посуду | 20 см |
| Висота стінок | 4 см |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Знімна ручка | Так |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 714 ₴

