
Каструля казан 5.5 л 26 см з гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-3974 Казан-смаження з кришкою
1 221 ₴
1 121 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-3974
Казан виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву з покриттям MARBLE та має антипригарне мармурове покриття, кришку з жароміцного скла з отвором для виходу пари та дозатором для наливання оливи.
З цієї серії є каструлі: 2.8 л; 3.7 л; 4.4 л; 5.5 л; 6.5 л - з усіх питань пишіть/зателефонуйте, завжди раді Вам!)
Особливості:
Унікальна конструкція дна забезпечує чудову теплопровідність і забезпечує рівномірну температуру на всій поверхні;
Казан легко миється в посудомийній машині;
Скляна термостійка кришка;
Пристосовані до всіх типів газових, галогенних, електричних та індукційних плит;
Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку на сайті або телефоном.

Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення.

Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення.

Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки.
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуєте, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Призначення | Для плити |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 5.5 л |
| Діаметр | 260 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 10 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Склокерамічна, Електрична |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Каструля казан 5.5 л 26 см з гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-3974 Казан-жаровня з кришкою |
- Ціна: 1 121 ₴









