
Кухонний комбайн м'ясорубка тістоміс 3в1 1200 Вт Domotec MS 2051 Кухонний комбайн Блендер
4 984 ₴
- Немає в наявності
- Код: MS 2051
Кухонний комбайн Domotec MS 2051 — це багатофункціональний побутовий прилад, за допомогою якого ви приготуєте смачні коктейлі з фруктів, торт, печиво, соус та інші смаколики.
Пристрій може збивати, перемелювати, змішувати продукти.
Прекрасний помічник на Вашій кухні на довгі роки!
Переваги кухонного комбайна 3в1 MS 2051 від компанії Domotec:
Чаші для замішування тіста об'ємом 5 л досить для приготування страв навіть для великої родини.
Електронно-механічне керування забезпечує максимальний контроль над процесом роботи приладу.
Кухонний комбайн від Domotec простий та інтуїтивно зрозумілий в експлуатації, невибагливий у догляді.
Безпека роботи електроприладу моделі MS 2051 відповідає функція захисту від перегрівання.
Завдяки нековзним ніжкам комбайн стійко стоїть на поверхні столу, не рухається під час роботи.
Надійний і багатофункціональний прилад від відомої торгової марки Domotec за доступною ціною.
Характеристики кухонного комбайна Domotec MS-2051:
Об'єм чаші: 5 л;
Кількість швидкостей: 3;
Видавна потужність: 1200 Вт;
Матеріал чаші: Нержавіюча сталь;
Насадки: м'ясорубка з 3 насадками, блендер, тістоміс, міксер
Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц.
Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку на сайті або телефоном.

Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення.

Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення.

Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки.
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуєте, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система 3-в-1 | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Об'єм блендера | 500 мл |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| М'ясорубка | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Штовхач | Так |
| Лопатка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 4 984 ₴










