
Каструля казан з антипригарним мармуровим покриттям 6.6 л 28 см Edenberg EB-3955 Індукційний казан
980 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EB-3955
Вироби слугуватимуть Вам довго й ефективно — корпус має гарний захист від деформацій і пошкоджень. У подарунок 2 силіконові прихватки
Ідеально для приготування низькокалорійної, дієтичної їжі. Можна готувати на всіх варильних поверхнях

У цій серії є казани:
2.8 л; 4.6 л; 6.6 л кожен можна придбати окремо так і набором (доточити можна зателефонувавши/написанийши нам)
Так само є і в сірому кольорі
Особливості:
- Тришарове антипригарне покриття робить його стійким до стирання, подряпин та інших механічних пошкоджень;
- У ручці кришки казана зроблений спеціальний отвір, який дає змогу додавати олію під час приготування їжі, не знімаючи кришку;
- Термостійкі литі ручки;
- Сумісний з усіма типами плит, зокрема індукційними, його можна використовувати в духовці;
- Придатний для миття в посудомийній машині;
Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном.

Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення.

Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення.

Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки.
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуєте, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Призначення | Для плити |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 4.6 л |
| Діаметр | 280 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 10 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Склокерамічна, Електрична |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Каструля казан з мармуровим антипригарним покриттям 6.6 л 28см Edenberg EB-3955 Індукційний казан |
- Ціна: 980 ₴









